Ventilāciju sistēma vienai telpai
/ / Ventilācijas sistēmas vienai telpai

Ventilācijas sistēmas vienai telpai

Nereti mikroklimata ziņā problemātiskākās ir noslēgta vai izolēta tipa telpas, kurās nav pieejama ventilācijas sistēma, taču ik dienu tajā ilgstoši uzturas cilvēki kopā ar mājdzīvniekiem. Šāda veida telpās veidojas veselībai nelabvēlīgs mikroklimats. Par ventilācijas nepieciešamību telpās var uzzināt šeit.

Dažkārt klienti ventilācijas sistēmas izbūvi nevēlas veikt visā mājā vai telpu kopumā. Tomēr sevišķi būtiski ir nodrošināt labvēlīgu mikroklimatu atsevišķās telpās, kurās cilvēki bieži uzturas ilgstoši, piemēram, guļamistabā, telpās, kurās mācās vai strādā. ECOVENT šādā gadījumā piedāvā izplānot un izbūvēt pilnu sistēmu telpas energoefektīvai ventilācijai vismaz tajās telpās, kurās Jūs uzturaties visvairāk. Mūsu risinājumi ir piemēroti:

 • guļamistabai
 • bērnu istabai
 • virtuvei
 • viesu istabai
 • jebkurai citai atsevišķai telpai.

Kāpēc telpā ir nepieciešama ventilācija?

Lai nodrošināt pietiekamu skābekļa daudzumu savam ķermenim, ikvienam cilvēkam stundā ir nepieciešams 25-40 m3 svaiga gaisa. Ja telpa ir pilnībā izolēta vai noslēgta, tajā ātri izveidojas paaugstināts CO2 līmenis, kā rezultātā veidojas diskomforts – mēs izjūtam nogurumu, paātrinātu sirdsdarbību, bezmiegu un citus simptomus. Veselības Inspekcijas publicētais materiāls padziļināti norāda uz problēmām un risinājumiem, kā arī nepieciešamību telpu ventilācijai.

Papildus tam, ka tiek kontrolēts atbilstošs olgļskābās gāzes jeb CO2 līmenis, ne mazāk svarīgi ir nodrošināt arī labvēlīgu istabas temperatūru un gaisa mitrumu robežās 40-55%.

Mūsu piedāvājumā ir dažādi risinājumi, kas, atkarībā no telpas specifikas, var tikt pielāgoti, lai iegūtu efektīvāko un enerģiju taupošāko risinājumu. Visbiežāk lietotie ir sienā izbūvējamie gaisa rekuperatori.

Ierīkojot ventilāciju savās telpās Jūs iegūsiet:

 1. Veselības stāvokļa uzlabojumus;
 2. Kvalitatīvāku miegu;
 3. Ideālu mikroklimatu telpās, nodrošinot telpas pret pelējumu, mitrumu u.c.;
 4. Novērsīsiet trokšņu un citu piesārņojumu ieplūšanu telpā no ielas.

Kāds ir labākais risinājums ventilācijai vienai telpai?

ECOVENT piedāvā ventilācijas iekārtas vienas telpas aprīkošanai. Kā labāko risinājumu mēs iesakām sienā iebūvējamu siltuma atgūšanas ventilācijas iekārtu. Šāds risinājums nodrošina to, ka izejošais siltais gaiss sasilda vai tieši pretēji – atdzesē ienākošo svaigo gaisu.

Ar rekuperatoru siltuma atgūšana tiek nodrošināta līdz pat 90%, līdz ar to, jau esošā siltumenerģija netiek zaudēta, un telpā tiek nodrošināta nepieciešamā temperatūra. Būtībā nav nepieciešam liels papildu enerģijas daudzums, lai telpu sasildītu.

Šī sistēma nodrošina nepārtrauktu gaisa cirkulāciju Jūsu mājas, nosūcot piesārņoto gaisu, uzsildot keramisko siltummaini, kurš tālāk nodod siltumu svaigam ienākošajam gaisam no ārpuses. Tāpat tas ir viegli uzstādāms un uzturēšanas ziņā ļoti vienkāršs risinājums telpu kondensāta likvidēšanai un pelējuma veidošanas novēršanai.

Ventilācijas ar rekuperatoru priekšrocības:

 • Siltumenerģijas būtisks ietaupījums
 • Nepārtraukti svaigs gaiss mājoklī
 • Minimāls elektrības pateriņš
 • Nav nepieciešama papildu gaisa cauruļvadu sistēmas izbūve
 • Viegli veicama uzstādīšana un apkope
 • Zems trokšņu un vibrācijas līmenis, ko nodrošina pagarināts polistirola korpuss
 • Pie sienas piestiprināms zema profila panelis
 • Intensīvas ventilācijas (manuālā/automātiskā) funkcija, lai ātri novērstu jebkuru radušos smaku
 • Vasaras režīms pastāvīgas svaiga gaisa plūsmas nodrošināšanai (bez siltuma atgūšanas)
 • Piemērotais sienu biezums no 305 mm līdz 700 mm
 • Konfigurējama ventilācijas intensitāte

ECOVENT ventilācijas sistēmu ierīkošanas pakalpojumi ietver pilnu servisu. Mēs piedāvājam gan konsultācijas, gan objekta apsekošanu, ja nav pieejams telpu tehniskais projekts, tādejādi saviem klientiem nodrošinot visefektīvāko rezultātu un augstāko pakalpojuma kvalitāti. Veicam nepieciešamo sistēmu montāžu, un, bez šaubām, saviem klientiem sniedzam arī garantiju par iekārtām un ventilācijas sistēmu.

Par jebkādiem jautājumiem saistībā ar ventilācijas ierīkošanu variet nosūtīt ziņu mūsu kontaktu formā vai e-pastā, vai arī zvanot mūsu speciālistiem 26377749 .