Ventilācija privātmājai. Ar vai bez rekuperātora.
/ / Ventilācija privātmājai

Ventilācija privātmājai

Ventilācijas sistēmas izbūve privātmājā ir neatņemama sastāvdaļa, lai nodrošinātu nepārtrauktu gaisa apmaiņu telpās. Ikviens savās mājās vēlas justies komfortabli, un nepārtraukta gaisa apmaiņa un svaiga gaisa nodrošināšana ir viens no svarīgākajiem aspektiem labsajūtai.

ECOVENT piedāvā standarta rekuperācijas iekārtas no. Saviem klientiem piedāvājam ierīkot Titon ražotās rekuperācijas iekārtas, kas ražo vienus no populārākajiem rekuperatora modeļiem Anglijā, Vācija un Francijā.

Kāpēc nepieciešams ierīkot ventilāciju privātmājā?

Lai radītu pēc iespējas labvēlīgāku vidi, kurā ikdienā uzturamies mēs paši un mūsu bērni, ir jāizvērtē, kāds šobrīd ir mūsu telpu iekštelpu klimats un kādi apstākļi to ietekmē.

Jaunbūvēs ierīkot ventilāciju izvēlas arvien biežāk, jo, izmantojot mūsdienīgus risinājumus ventilācijas sistēmas ierīkošanai, telpās var uzturēt nepieciešamo klimatu un būtiski ietaupīt siltumenerģiju, līdz ar to – samazināt apkures izmaksas. Ieplānojot ventilācijas izbūvi, ir iespēja jaunajā privātmājā uzstādīt mazākas jaudas apkures iekārtas.

ECOVENT piedāvā izstrādāt individuālu piedāvājumu, ņemot vērā, vai tiek veikta mājas atjaunošana/siltināšana, vai ventilācija nepieciešama jaunbūvei. Tāpat ventilācijas risinājumi ir atkarīgi no ēkas projekta, telpu izmēra un citiem parametriem. Mūsu speciālisti nodrošinās profesionālu ventilācijas sistēmas ierīkošanu jūsu privātmājā.

Eiropas Savienības energoefekvtivitātes prasību ievērošana

Eiropas Savienības direktīva 2012/27/EU nosaka minimalās ēku energoefektivitātes prasības. Šī direktīva paredz ES valstīs pakāpeniski ieviest pasākumus, lai nodrošinātu, ka jaunbūves un renovētas ēkas atbilst noteiktajām minimālajām energoefektivitātes prasībām, lai cīnītos ar vienu no mūsdienu aktuālākajām problēmām – globālo atkarību no enerģijas importa un energoresursu trūkuma, kā arī akūtas nepieciešamības ierobežot klimata pārmaiņas visā pasaulē.

Energo efektīva māja

Šobrīd arvien vairāk Eiropas valstu nosaka obligātu šīs direktīvas prasību, atļaujot būvēt tikai eneģiju taupošanas jaunbūves. Paredzams, ka tuvākā nākotnē visas Eiropas Savienības dalībvalstis virzīs šīs prasības obligātu ieviešanu savā valstī.

Ieplānojot ventilācijas sistēmu jaunbūvē jau būvniecības laikā, ir iespēja izvairīties no tā, ka vēlāk (kad mūsu valstī prasība tiks noteikta kā obligāta) būs jāmeklē risinājumi, kā ventilācijas sistēmu labāk izbūvēt pabeigtā mājā. Turklāt, ieplānojot un pārdomājot ventilācijas sistēmas izbūvi, ir iespēja zaudēt vismazāko lietojamo telpas daudzumu un panākt efektīvāko gaisa apmaiņu visās telpās.

Samazinātas apkures izmaksas

Jauno prasību ieviešana jaunbūvēs un renovējamās ēkās palīdz ne vien cīnīties ar milzīgo energoresursu patēriņu un tā trūkumu globāli, bet ļauj arī ēku īpašniekiem un iedzīvotājiem ietaupīt patērēto energoresursu daudzumu, līdz ar to samazinot kopējās apkures izmaksas. Jāņem vērā, ka būvniecības laikā ieplānota ventilācijas sistēmas izbūve ļauj arī izbūvēt arī izdevīgākus apkures sistēmas risinājumus.

Viena no būtiskākajām energoresursu ietaupīšanas sadaļām saistīta ar pareizi izbūvētu ventilācijas sistēmu, kas spēj nodrošināt siltuma atguvi. ECOVENT piedāvā izbūvēt ventilāciju ar gaisa rekuperāciju. Ar šo ventilācijas sistēmu tiek nodrošināts, ka no telpas ar rekuperatora palīdzību izplūstošais siltais gaiss sasilda ienākošo svaigo gaisu.

Ventilācijas sistēmas darbība privātmājā

Ventilācija ar gaisa rekuperāciju jeb siltuma atgūšanu sastāv no izbūvētiem gaisa vadiem ēkas sienās vai griestos, pa kuriem telpās tiek novadīts svaigais gaiss. Rekuperācijas iekārta komplektā ar kontroliera bloku veido sabalansētu, centralizētu ventilācijas sistēmu

Šādas ventilācijas iekārtas darbības princips ir sekojošs…

Siltais, mitrais gaiss, kas tiek nosūkts no tādām telpām kā virtuve vai vannas istaba, tiek izmantots, lai siltummainī uzsildītu ienākošo svaigo auksto gaisu, kas tiek ņemts no ārpuses. Šāda ventilācijas sistēma nepārtraukti nodrošina visas telpas ar siltu un svaigu gaisu.


 

Kāds ir labākais ventilācijas risinājums privātmājai?

ECOVENT kā efektīvāko privātmāju ventilācijas risinājumu piedāvā ierīkot ventilāciju ar rekuperāciju. Iekārtas ir dažādas, tāpēc jāņem vērā katras telpas plānojums, klienta vēlmes un iespējas.

Viens no izplatītākajiem gaisa rekuperācijas veidiem ir ventilācijas iekārtas centralizēti uz ēku vai ēkas daļu kopā. Jaunbūvē, renovācijas objektā ir iespēja izbūvēt sistēmu ar vienu rekuperācijas iekārtu un gaisa vadiem līdz katrai nepieciešamajai telpai. Šo gaisa vadu izmērs diametrā ir tikai 75 mm, līdz ar to netiek zaudēta mājas lietderīgā platība. Šobrīd aktuāla ir gaisa vadu izbūve caur sadales kolektoriem.

ECOVENT piedāvā arī jaunākās paaudzes entalpijas siltummaiņus, kur caur siltummaiņa plāksnēm tiek atgūts ne tikai siltums, bet arī mitrums. Šī īpašība ir īpaši svarīga ziemas mēnešos, kad gaisam ārā ir ļoti zems relatīvais mitrums. To, ka telpā nav pietiekams mitruma līmenis, mēs izjūtam kad uzturoties telpās mūsu ķermeņa āda paliek sausāka vai rodas diskomforts acīm.

 
 

Cik maksā ventilācijas ierīkošana privātmājā?

ECOVENT ir vairāk kā 10 gadu pieredze dažādu ventilācijas risinājumu izstrādē privātmājās. Mēs izmantojam tikai Eiropas Savienībā ražotus un sertificētus materiālus un iekārtas.

Ventilācijas iekārtu izbūves cenas ir mainīgas atkarībā no mājas plānojuma specifikas, klienta vēlmēm un iespējām.

Telpas veidsIekārtas un uzstādīšanas izmaksas
Privātmājano 28 EUR/m2

Sazinieties ar ECOVENT ventilāciju sistēmu profesionāļu komandu, lai sagatavotu un vienotos par labākajiem iespējamiem risinājumiem jūsu privātmājā.

Aizpildiet mūsu kontaktu formu, un mēs ar jums sazināsimies pēc iespējas tuvākajā laikā. Vai zvaniet mums 26377749, lai saņemtu atbildes uz Jums interesējošiem jautājumiem!

 

 
Nosūtiet mums ziņu šeit…

Mūsu profesionālā komanda sazināsies ar Jums, lai noskaidrotu visas nepieciešamās papildu detaļas, un spētu sagatavot labāko piedāvājumu ņemot vērā Jūsu objekta specifiku, prasības un vajadzības, tāpat savu ziņu variet nosūtīt uz mūsu e-pastu info@ecovent.lv.

  NOSŪTIET MUMS ZIŅU ŠEIT

  Mūsu profesionālā komanda sazināsies ar Jums, lai noskaidrotu visas nepieciešamās papildu detaļas, un spētu sagatavot labāko piedāvājumu ņemot vērā Jūsu objekta specifiku, prasības un vajadzības

  Tāpat savu ziņu variet nosūtīt uz mūsu e-pastu  info@ecovent.lv
  Augšupielādējiet ēkas/mājas plānu

  Nav izvēlēts fails