/ / Svaigs gaiss telpās visu gadu

Svaigs gaiss telpās visu gadu

Tuvojoties siltajam gada laikam – vasarai, būtu vērts padomāt par optimālu klimatu savā mājā, dzīvoklī vai darba telpā. Lai telpās mikroklimats būtu atbilstošs mūsu komforta prasībām, īpaši būtiski nodrošināt visas telpas ar svaiga gaisa pieplūdi un gaisa nosūci no tādām telpām kā virtuve un vannas istaba.

Kam jāpievērš uzmanība?

Kā jau esam minējuši, īpaši būtiski ir nodrošināt atbilstoša mitruma, temperatūras un co2 līmeni telpās. Palielināts mitrums telpā veicina pelējuma rašanos, savukārt neatbilstošs co2 līmenis jeb skābekļa daudzums samazina mūsu darba spējas, pasliktina koncentrēšanos un pasliktina mūsu kopējo labsajūtu un veselību. Arī temperatūra ir ne mazāk būtisks faktors, kas nosaka mūsu labsajūtu telpā, jo īpaši vasaras sezonā, kad bieži telpas uzkarst, netiek pietiekami vēdinātas.

Vasarā, lai nodrošinātu, atbilstošu temperatūru, nereti tiek atvērti logi, tādejādi veicot telpu vēdināšanu un atdzesēšanu. Taču jāatzīst, ka šādā veidā telpā iekļūst liels piesārņojuma daudzums – telpā rodas gan putekļi, gan trokšņi. Labvēlīga temperatūra telpās ir robežās no 19°C līdz 25°C. Pie zemākas vai augstākas temperatūras mums var rasties diskomforts.

Kādu ventilācijas risinājumu izvēlēties?

ECOVENT kā labāko un vienmērīgāko telpu mikroklimata uzturēšanas risinājumu piedāvā rekuperācijas sistēmas izbūvi privātmājā, dzīvoklī, ofisu vai jebkurās citās telpās. Ar rekuperācijas iekārtas palīdzību var ļoti ērti kontrolēt gan skābekļa, gan mitruma daudzumu telpā. Tāpat gan vasaras, gan ziemas mēnešos var nelielā amplitūdā regulēt arī gaisa temperatūru telpās.

Rekuperācijas iekārtu princips ir balstīts uz to, ka, notiekot gaisa apmaiņai caur siltummaini, ar izplūstošo gaisu tiek uzsildīts vai tieši pretēji – atdzesēts, ienākošais svaigais gaiss. Šāds darbības princips samazina elektroenerģijas un apkures izmaksas, jo netiek zaudēts izplūstošais siltums. Savukārt, vasaras mēnešos, kad nereti iekštelpās gaiss ir vēsāks kā ārpusē, caur siltummaini tiek atdzesēts ieplūstošais gaiss, līdz ar to nepārtraukti tiek nodrošināts svaigs un tīrs gaiss telpās.

Rekuperācijas projekts

Zemāk galerijā var aplūkot vienu no mūsu paveiktajiem projektiem – rekuperācijas izbūve privātmājā. Rekuperācija tiek izvēlēta kā ventilācijas risinājums gan jaunbūvēs, gan jau esošos projektos. ECOVENT komanda spēj radīt piemērotākos risinājumus jebkurām telpām, jo mums ir svarīgi, lai ikviens klients tiktu nodrošināts ar labākās kvalitātes pakalpojumu, un ilgtspējīgiem ventilāciju risinājumiem.

Sazinieties ar mūsu speciālistiem nosūtot ziņu uz info@ecovent.lv vai zvanot uz 26377749 vai 27547827 . Mēs Jūs konsultēsim par iespējām, un piedāvāsim labāko ventilācijas risinājumu Jūsu telpām.