ECOVENT SERVISS

Saviem klientiem piedāvājam pilnu ventilācijas sistēmas ierīkošanu un montāžu. 

Piedāvājam plaša klāsta pakalpojumus – sākot ar piemērotākā produkta un risinājuma piemeklēšanu, mērījumiem un objekta apsekošanu, beidzot ar pilnu sistēmas uzstādīšanu, apsaimniekošanu un garantijas servisu. 

Arī pēc garantijas laika nodrošinām atbilstošu servisu ventilācijas sistēmu apkopju veikšanai, kā arī cita veida apsaimniekošanu pēc nepieciešamības.

1. KONSULTĀCIJAS

Konsultācijas iespējams saņemt ierodoties ECOVENT birojā, kā arī zvanot mums 26377749 vai nosūtot ziņu e-pastā. Konsultāciju laikā mūsu speciālisti klientam sniedz pilnu priekšstatu par piemērotāko ventilācijas sistēmu, izmaksām, uzstādīšanu un sniedz atbildes arī uz citiem klienta jautājumiem.

2. OBJEKTA APSEKOŠANA

Ja Jums nav pieejams telpu tehniskais projekts, tad ECOVENT darbinieki pēc vienošanās par laiku un izmaksām, sniedz objekta apsekošanas servisu. Apsekošanas gaitā tiek veikti telpu mērījumi, lai spētu sagatavot maksimāli precīzu piedāvājumu. Par objekta apsekošanas ilgumu un izmaksām, lūdzu, sazinieties ar mūsu specialistiem
Ja ventilācijas risinājuma ierīkošanā Jūs izvēlaties ECOVENT pakalpojumus, objekta apsekošanu un detalizēta piedāvājuma sagatavošanu mēs nodrošinām bez maksas.

3. PIEDĀVĀJUMA UN APRĒĶINA SAGATAVOŠANA

Esošām ēkām un telpām piedāvājums un aprēķins tiek sagatavots pēc tam, kad tiek noteikts telpu faktiskais stāvoklis un ir veikti nepieciešamie mikroklimata mērījumi. Savukārt jauniem projektiem risinājuma un aprēķins tiek veikts balstoties uz projektu, kā arī veikti nepieciešamie aprēķini, lai piedāvātu efektīvāko risinājumu

4. VENTILĀCIJAS MONTĀŽA

Ventilācijas sistēmas uzstādīšana un montāža tiek uzsākta nekavējoties pēc līguma slēgšanas. ECOVENT ir svarīgi, lai veikto darbu termiņi tiktu stingri ievēroti, nodrošinot pēc iespējas savlaicīgāku uzstādīšanu mūsu klientiem. Pēc montāžas pabeigšanas tiek veikta instrukcija lietotājiem par iekārtas lietošanu, kopšanu, regulāru servisu un citiem jautājumiem.

5. VENTILĀCIJAS SISTĒMU GARANTIJA

Visām mūsu uzstādītajām iekārtām un ventilācijas sistēmām mēs nodrošinām divu gadu garantiju. Garantijas laikā tiek nodrošināta arī iekārtu tehniskā apkope. Ja iekārtai vai sistēmai garantijas laikā rodas jebkādi darbības traucējumi, kas nav lietotāja izraisīti, tad garantijas servisu mēs nodrošinām bez maksas. Pēc garantijas laika beigām mēs nodrošinām iespēju noslēgt pēcgarantijas apkalpošanas līgumu.

6. TEHNISKAIS SERVISS VENTILĀCIJAS IEKĀRTĀM

Pēc nepieciešamības mūsu speciālisti veic iekārtu un ventilācijas sistēmu servisa apkopes. ECOVENT ir ilggadēja pieredze darbā ar dažādam ventilācijas sistēmām. Pilnveidojam, demontējam, labojam un uzstādām kā esošus, tā arī jaunus ventilācijas risinājumus.​

  NOSŪTIET MUMS ZIŅU ŠEIT

  Mūsu profesionālā komanda sazināsies ar Jums, lai noskaidrotu visas nepieciešamās papildu detaļas, un spētu sagatavot labāko piedāvājumu ņemot vērā Jūsu objekta specifiku, prasības un vajadzības

  Tāpat savu ziņu variet nosūtīt uz mūsu e-pastu  info@ecovent.lv
  Augšupielādējiet ēkas/mājas plānu

  Nav izvēlēts fails