Ventilācija sienā
/ / Rekuperācijas iekārtas

Rekuperācijas iekārtas

Ir ļoti svarīgi nodrošināt telpu regulāru ventilāciju gan savās mājās, gan darba vidē. Svaiga gaisa trūkums telpās izraisa diskomfortu, nogurumu, galvassāpes, koncentrēšanās spēju zudumu. Jāatzīst, ka uzturēšanās šādās telpās katru dienu ilgtermiņā var radīt nopietnas veselības problēmas, kas saistītas ar gan ar imunitātes pasliktināšanos, gan hroniskām elpceļu slimībām.

Tas nozīmē to, ka telpas ir regulāri jāvēdina. Vēlamies atzīmēt, ka svarīgi ir izvēlēties efektīvāko un gudrāko ventilācijas risinājumu. Enerģiju taupošākais un efektīvākais ventilācijas veids ir rekuperācijas iekārtas jeb ventilācija ar siltuma atgūšanu! Rekuperācijas iekārtas telpās nodrošina labvēlīgu klimatu un svaigu gaisu!

Kas ir rekuperators?

Ventilācijas ar rekuperāciju iekārta

Rekuperators ir iekārta, kas veic gaisa apmaiņu (pieplūdi un nosūci) Jūsu mājās – privātmājā, dzīvoklī vai jebkurā citā telpā. Ventilācija ar rekuperāciju mūsdienās ir viens no populārākajiem un atzītākajiem ventilācijas veidiem. Šīs iekārtas tiek ierīkotas gan jaunbūvēs, gan jau esošās dzīvojamās telpās.

Kāpēc telpā izvēlas uzstādīt rekuperācijas iekārtas?

Ventilācijai ar rekuperāciju ir vairākas priekšrocības, kas tiek arvien augstāk novērtētas, padarot šo ventilācijas veidu par vienu no izplatītākajiem kā privātmājās un dzīvokļos, tā arī ofisu un citās publiskās telpās.

Rekuperatora priekšrocības

Pirmkārt, rekuperācijas sistēma ir ideāls risinājums, lai telpā nodrošinātu nepārtrauktu efektīvu gaisa apmaiņu.

Otrkārt, šādu ventilācijas sistēmu izvēlas ierīkot arī energoefektivitātes dēļ. Rekuperatora darbības princips balstās uz to, ka netiek zaudēts siltums, kas jau ir izveidojies telpā. Aukstais ienākošais gaiss plūstot caur siltummaini tiek sasildīts no izplūstošā siltā gaisa enerģijas. Tā rezultātā var ietaupīt līdzekļus par apkuri.

Treškārt, rekuperators samazina gaisa piesārņojumu telpā. Gaiss tiek attīrīts no ielas putekļiem, līdz ar to, telpā samazinās piesārņojums, kas ieplūst caur logiem no ielas. Ne mazāk svarīgi ir trokšņu piesārņojuma novēršana – izmantojot ventilāciju ar rekuperatoru logi paliek aizvērti, tādejādi telpā neiekļūst trokšņi no ārpuses, tomēr telpā joprojām ir svaigs gaiss.

Rekuperācijas iekārtas uzstādīšana

Rekuperācija dzīvoklim vai vienai telpai

Pirmais svarīgais aspekts, kas jāatzīmē ir tas, ka vienkāršākās rekuperācijas iekārtas uzstādīšana dzīvoklī vai citā telpā ir samērā vienkārša un ātra.

Rekuperatora montāža standarta situācijās aizņem vien 2-3 h. Iekārtas uzstādīšanai ir nepieciešams izveidot neliela izmēra caurumu sienā, ievietot rekuperācijas iekārtu un iestatīt tā darbības funkcijas.

Būtiski ir pieminēt, ka rekuperācijas iekārtas montāža ir lielisks risinājums, ja ir nepieciešamība pēc ventilācijas jau esošās mājās, jo tās uzstādīšanai nav nepieciešams veikt vērienīgus būvdarbus vai veidot atsevišķu projektu. Rekuperācijas iekārtu mājā, dzīvoklī vai citās telpās ir iespēja uzstādīt jebkurā brīdī! Ja Jums ir aktuāla šāda veida ventilācija ar rekuperāciju, sazinieties ar mums – mēs izveidosim labāko risinājumu tieši Jums.

Rekuperācija privātmājai

Kā labāko variantu mājai mēs iesakām izbūvēt ventilācijas sistēmu ar gaisa vadiem. Šādā gadījumā tiek izbūvēta vesela sistēma, kas iekļauj vienu rekuperācijas iekārtu un gaisa vadus līdz katrai nepieciešamajai telpai. Šo gaisa vadu izmērs diametrā ir tikai 75 mm, kas ļauj nezaudēt mājas lietderīgo platību. Vairāk par ventilāciju privātmājām var aplūkot šeit.

Mēs iesakām jebkuru ventilācijas sistēmas plānošanu un montāžu uzticēt pieredzējušiem un atbildīgiem speciālistiem. Tas nodrošinās iekārtas pareizu uzstādīšanu, kas nozīmē, ka iekārta kalpos ilgāk un kvalitatīvāk.

Mēs saviem klientiem nodrošinām arī visu iekārtu garantiju, tāpat arī pēc garantijas laika apkopes pēc nepieciešamības. Sazinieties ar ECOVENT, ja Jums ir radušies jebkādi jautājumi saistībā ar ventilācijas ierīkošanu Jūsu telpām, par iekārtām, kā arī rekuperācijas iekārtu cenām un uzstādīšanas izmaksām.

Zvaniet mums: 26377749 vai 27547827 . Tāpat variet sazināties ar mums KONTAKTU FORMĀ .