Piedāvājam sekojošus pakalpojumus

1. Konsultācijas

Konsultācijas iespējams saņemt ierodoties pie mums birojā, kā arī zvanot uz 26 377 749 vai rakstot e-pastu. Konsultāciju laikā klients gūst pilnu priekšstatu kāda ir piemērotākā ventilācijas sistēma klienta vajadzībām.

konsultācijas ikonas attēls
konsultācijas ikonas attēls

2. Objekta apsekošana

ja klientam nav pieejams telpu tehniskais projekts, tad ECOVENT darbinieki pēc vienošanās par laiku un izmaksām apseko objektu. Apsekošanas gaitā tiek veikti telpu mērījumi, lai būtu iespējams sagatavot maksimāli precīzu piedāvājumu. Par objekta apsekošanas ilgumu un izmaksām, lūdzu, sazinieties ar mūsu specialistiem. Ja klients izvēlas SIA ECOVENT pakalpojumus ventilācijas risinājuma ierīkošanā, tad objekta apsekošana un detalizēta piedāvājuma sagatavošana ir bez maksas.

3. Aprēķins un piedāvājuma sagatavošana

Aprēķinus veic divos veidos: Esošām ēkām un telpām- faktiskā telpu stāvokļa noteikšana un mikroklimata mērījumi. Jauniem projektiem- projekta lasīšana, aprēķinu veikšana.

konsultācijas ikonas attēls
konsultācijas ikonas attēls

4. Montāža

Ventilācijas sistēmas montāžu tiek uzsākta nekavējoties pēc līguma slēgšanas. Darbu termiņi tiek stingri ievēroti. Pēc motāžas pabeigšanas tiek veikta instrukcija lietotājiem.

5. Garantija

Visām iekārtām un ventilācijas sistēmai ir divu gadu garantija. Garantijas laikā tiek nodrošināta tehniskā apkope. Ja iekārta vai sistēma pārtrauc darboties atbilstoši specifikācijai, un darbības traucējums nav lietotāja izraisīts, tad garantijas serviss ir bez maksas. Pēc garantijas laika beigām ir iespējams noslēgt pēcgarantijas apkalpošanas līgumu.

konsultācijas ikonas attēls
konsultācijas ikonas attēls

6. Serviss

Iekārtu un ventilācijas sistēmu serviss, apkopes. Strādājam ar dažādam ventilācijas sistēmām, pilnveidojam, demontējam, labojam un uzstādām kā esošās tā jaunus ventilācijas risinājumus.

Ir jautājumi par ventilāciju,
sazinieties ar mums!

Mūsu profesionālā komanda operatīvi
sagatavos projektu, ņemot vērā jūsu
objekta specifiku un vajadzības.