kondicionēšana

ECOVENT piedāvā uzstādīt piemērotus un konkrētām telpām atbilstošus kondicionieru risinājumus. Mūsu sortimentā ir LG; Samsung; Electrolux; Mitsubishi un citu vadošo kondicionieru ražotāju modeļi.

Pie mums ir iespēja iegādāties gaisa kondicionēšanas iekārtas, kas ir piemērotas dzīvokļiem, privātmājām un citām telpām ar platību no 10 m2 līdz pat 400 m2. ECOVENT piedāvātie kondicionēšanas risinājumi nodrošina telpas gaisa dzesēšanu, sausināšanu, sildīšanu, ventilāciju un attīrīšanu no putekļiem.

ECOVENT KONDICIONIERU UZSTĀDĪŠANA

Mūsu komanda gaisa kondicionieru uzstādīšanu ir veikusi dažāda veida telpās ar dažādu platību – sākot no maziem 30 m2 dzīvokļiem līdz pat telpām ar platību 400 m2, līdz ar to, mūsu pieredze ļauj ieteikt labāko telpu kondicionēšanas iekārtu tieši Jūsu telpām.

ECOVENT kondicionieru iekārtu risinājumi

Mēs piedāvājam gaisa kondicionierus, kas ir aprīkoti ar mūsdienīgām un ērtām vadības un kontroles funkcijām:

 • Stabila iekārtas darbība temperatūrā no -15o līdz +48oС
 • Tālvadības pults ar realā laika režīmu un izgaismojumu
 • Daudzpakāpju filtrs ar 6 filtrācijas pakāpēm
 • Autonoma kontrole un siltuma temperatūras +8 С uzturēšana telpā
 • Automātiska atsaldēšana, attīrīšana un restarts
 • Turbo režīms
 • 24 stundu taimeris
 • Pretrūsas pārklājums

Kas ir gaisa kondicionieris?

Gaisa kondicioniera uzstādīšana telpā ir ļoti vienkārša un bieži izmantota metode kā kontrolēt un regulēt gaisa temperatūru telpās.

Var izdalīt 3 dažādus kondicionieru veidus – logu kondicionieri, split kondicionieru iekārtas un mobilie kondicionieri. Kondicioniera iekārta veic gaisa atdzesēšanu vai sasildīšanu telpās, taču svarīgi ir saprast to, ka ar gaisa kondicioniera palīdzību telpa netiek vēdināta, tāpēc nepieciešams nodrošināt arī gaisa apmaiņu telpā ar ventilācijas risinājumiem.

ECOVENT iesaka abu gaisa kvalitātes uzlabotāju – gan ventilācijas, gan kondicioniera- iekārtas apvienot, tādejādi sasniedzot komfortablāko mikroklimatu telpās un reizē arī ietaupot patērētā siltumenerģijas daudzumu.

 

Kādu kondicionieri izvēlēties?

Lai spētu izvēlēties vislabāko gaisa kondicionēšanas risinājumu konkrētai telpai, ir jāņem vērā vairāki aspekti:

 • Telpas veids un platība – ir kondicionieru veidi, kas ir piemēroti tikai vienai telpai, līdz ar to, tie nederēs privātmājas gaisa kondicionēšanai. Šajā gadījumā būtu nepieciešams izvēlēties iekārtu, kas ir paredzēta vairāku telpu dzesēšanai vai sildīšanai. Svarīgi ir izvēlēties telpai atbilstošāko kondicioniera veidu un modeli.
 • Plānotais budžets – gaisa kondicionieru cenas svārstās, atkarībā no ražotāja un modeļa, funkcijām, kā arī kvalitātes. Tāpat jāņem vērā arī iekārtas montāžas darbu izmaksas, jo profesionāla iekārtas uzstādīšana nodrošina tās efektīvu un pareizu darbību ilgtermiņā.
 • Jauda – ļoti svarīgs aspekts ir iekārtas nepieciešamās jaudas precīzs aprēķins, lai tā spētu efektīvi atdzesēt vai uzsildīt telpu. Nepietiekamas jaudas kondicioniera iekārtas uzstādīšana elpā nespēs nodrošināt kvalitatīvu iekārtas darbību.
 • Energoefektivitāte – mūsu speciālisti iesaka izvēlēties iekārtas ar zemāku strāvas lielumu, kas nodrošinās ne tikai zemāku elektroenerģijas patēriņu, bet arī nodrošinās jūs pret iespējamiem iekārtu un elektroinstalācijas bojājumiem.

Cik maksā gaisa kondicioniera ierīkošana?

Kondicioniera iekārta

Izmaksas ir atkarīgas no gaisa kondicioniera modeļa un telpas izmēra, kurā jūs plānojat to uzstādīt.
Gaisa kondicionieri mūsu produktu klāstā pieejami sākot no 350 EUR par iekārtu bez PVN.
Montāžas izmaksas sākot no 200 EUR bez PVN.

Mēs varam palīdzēt!

Lai noskaidrotu piemērotāko kondicioniera iekārtu savām telpām, iesakām sazināties ar ECOVENT speciālistiem, nosūtot mums telpu plānu un savu kontaktinformāciju. Mēs sagatavosim Jums piemērotāko piedāvājumu atkarībā no telpu plānojuma un platības, kā arī precizēsim kopējās izmaksas par kondicionēšanas iekārtu un tās uzstādīšanu.

  NOSŪTIET MUMS ZIŅU ŠEIT

  Mūsu profesionālā komanda sazināsies ar Jums, lai noskaidrotu visas nepieciešamās papildu detaļas, un spētu sagatavot labāko piedāvājumu ņemot vērā Jūsu objekta specifiku, prasības un vajadzības

  Tāpat savu ziņu variet nosūtīt uz mūsu e-pastu  info@ecovent.lv
  Augšupielādējiet ēkas/mājas plānu

  Nav izvēlēts fails