/ / Padomi efektīvas ventilācijas ierīkošanai

Padomi efektīvas ventilācijas ierīkošanai

Lai uzlabotu mikroklimatu telpās, kur Jūs uzturaties visbiežāk, efektīvākais veids ir uzstādīt gaisa rekuperācijas iekārtas. Efektīvu ventilācijas sistēmu ierīkošana un montāža telpā var uzlabot gan telpu mikroklimatu, gan arī Jūsu pašu labsajūtu un veselību.

Kas jāņem vērā, ja vēlaties ierīkot ventilāciju?

Vienkāršas rekuperācijas iekārtas montāža ir ātra – tā aizņem tikai 3-6 stundas. Sarežģītākas rekuperācijas sistēmas, kas darbojas pilnībā autonomi, ir aprīkotas ar telpu sensoriem un attālinātu kontroli. Šādu sistēmu montāža attiecīgi aizņem daudz vairāk laika. Sākotnēji svarīgi ir izpētīt telpu un ēkas projektu, lai noteiktu, kāds ir labākais risinājums konkrētā gadījumā. ECOVENT piedāvā izstrādāt projektu ventilācijas sistēmas ierīkošanai pēc jūsu telpu plānojuma jaunās būvēs vai jau esošās ēkās.

Jāņem vērā, ka ventilācijas risinājums pirmskara laika ēkas dzīvoklī būtiski atšķirsies no ventilācijas sistēmas plāna un tās montāžas jaunbūvēs. Būtībā jāsaprot, ka viens ventilācijas sistēmas risinājums nebūs vienlīdz efektīvs divās pilnīgi atšķirīgās ēkās.

Ko iesaka mūsu ventilāciju montāžas eksperti?

Plānošanas posmā svarīgākais ir neuzticēties parastiem reklāmu rakstiem, kur tiek apgalvots, ka viens caurums logā vai sienā atrisinās visas mikroklimata problēmas telpās. Efektīva ventilācijas sistēmu izplānošana un montāža ir visai sarežģīts uzdevums.

ECOVENT ieteikums ir konsultēties ar ventilācijas ekspertu, iepriekš sagatavojot maksimāli daudz informācijas par esošo vai plānoto projektu. Vēlamie sagatavošanās materiāli ir – telpu projekts, rasējums vai vienkāršs plāns ar izmēriem.

Ne mazāk svarīgi ir sagatavot un pievienot arī telpu pielietojuma / zonējuma aprakstu (piemēram, telpās uzturas līdz 5 cilvēkiem, ir 2 mājdzīvnieki, guļamistaba apvienota ar bērnistabu u.tml.). Ja nav iespēja sniegt telpu plānu, tad ECOVENT speciālisti var apsekot objektu uz vietas, iepriekš vienojoties par laiku, nepieciešamo projekta izstrādi un maksu.

Mēs iesakām sniegt pēc iespējas vairāk un pēc iespējas detalizētāku informāciju par telpām, to pielietojumu, jebkādām īpatnībām. Tādejādi ventilācijas ierīkotājs spēs sagatavot ventilācijas sistēmu risinājumu atbilstoši tieši Jūsu telpu specifikai.

Sazinieties ar mums, ja Jums ir radušies jebkādi jautājumi saistībā ar ventilācijas ierīkošanu, izmaksām, uzstādīšanu. Mēs sniedzam pilna servisa pakalpojumu, lai spētu Jūsu dzīvesvietu, darba vietu vai citas telpas nodrošināt ar iespējami labvēlīgāko klimatu kvalitatīvai ikdienai.