apkures sistēmas

MŪSU PAKALPOJUMI

ECOVENT APKURES RISINĀJUMI

ECOVENT izstrādā apkures risinājumus ar dažādu ražotāju apkures sistēmu iekārtām, atkarībā no klienta vēlmēm, pieejamā budžeta un telpas vai ēkas veida.

ECOVENT sadarbojas ar augsta līmeņa apkures iekārtu ražotājiem, līdz ar to klientiem nodrošinām augstākās kvalitātes un efektīvākos risinājumus. Mēs piedāvājam apkures iekārtas un to komponentes no tādiem ražotājiem kā Junker / Bosch, Buderus, Viessmann un Nibe-Biawar.

Pareizas un efektīvas apkures sistēmas ierīkošana privātmājā, dzīvoklī un citās ēkās ļauj ietaupīt patērētās siltumenerģijas izmaksas. Energoefektīvi risinājumi ļauj ne tikai ietaupīt līdzekļus mums, bet arī mazina mūsu radīto vides piesārņojumu apkures sezonas laikā. Mūsu piedāvātie apkures risinājumi atbilst Eiropas Savienības direktīvu prasībām, kas nosaka apkures risinājumos izmantot enerģiju taupošas un piesārņojuma mazinošas iekārtas.

Lai izvēlētos atbildtošāko apkures sistēmu, ECOVENT piedāvā pilna servisa pakalpojumu – pirmreizējās un atkārtotas konsultācijas, atbilstošā apkures risinājuma izveidi, tāpat arī instalācijas pakalpojumus un garantijas apkopes un remontu.

ECOVENT piedāvā automātiskas darbības
granulu apkures katlus

Šobrīd apkures iekārtu tirgū granulu katli ir vispopulārākā izmantotā apkures metode. Malkas katli izmaksu ziņā ir viens no lētākajiem apkures veidiem, taču granulu apkures katli sniedz iespēju atteikties no ikdienas kurināšanas un krāsns tīrīšanas.

Granulu apkures katliem ir automātiska granulu padošana, kas nozīmē, ka papildināt granulu tvertni nepieciešams tikai reizi aptuveni reizi 7 dienās. Turklāt katlu nepieciešams iztīrīt vien pāris reizes mēnesī. Pēc pieprasījuma ir pieejami arī automātiskās tīrīšanas katli. Kopumā granulu apkures katls ir daudz ērtāks un ekoloģiskāks apkures sistēmas veids par pieejamu cenu.

ECOVENT Apkures sistēma un apkures katli.

Šāda tipa apkures katli darbojas izmantojot koksnes granulas. Granulu katli tiek uzstādīti dažādās telpās – gan privātmājās, gan lielās telpās, piemēram, ražošanas vai noliktavu ēkās, tāpat granulu katlus iespējams uzstādīt arī daudzdzīvokļu māju apkurei. 

Ļoti svarīgi ir izmantot telpām atbilstošas jaudas apkures iekārtu, tāpēc iesakām konsultēties ar mūsu speciālistiem, lai noteiktu, kāda iekārta ir piemērotākā Jūsu telpām.

Mūsu piedāvāto produktu klāstā ir arī granulu katli, kas ir aprīkoti ar attālinātu kontroles vadību izmantojot wi-fi, lai piekļūtu pašreizējai informācijai par apkures sistēmu un tās parametru maiņu.

GRANULU APKURES KATLU PRIEKŠROCĪBAS:

  • Kompakti un aizņem salīdzinoši maz vietas telpā;
  • Granulu degšanas laikā neizdalās specifiska smaka kā tas ir no citiem kurināmajiem;
  • Ērtāka izmantošana – granulu glabāšana, katla granulu tvertnes uzpilde, tīrīšana;
  • Vienmērīgāka temperatūra apkurināmajās telpās;
  • Automātiska sistēma arī prombūtnes laikā;
  • Kurināmais bez ķīmiskiem piejaukumiem – labvēlīgs mums un dabai;
  • Pieejama cena katla aprīkojumam;

  • Viegli uzstādāms un vienkāršas tehniskās specifikācijas;

Mēs varam palīdzēt!

ECOVENT uzņēmums specializējas dažādu ēku un telpu mikroklimata risinājumu – efektīvas apkures, kondicionēšanas un ventilācijas sistēmuplānošanā un ierīkošanā. Lai sasniegtu un ieviestu energoefektīvāko un labāko rezultātu telpās, mūsu speciālisti spēj apvienot dažādu sistēmu un iekārtu risinājumus, lai ikvienā telpā tiktu iegūts pēc iespējas efektīvākais un labvēlīgākais mikroklimats.

Nosūtiet ziņu šeit...

Mūsu profesionālā komanda sazināsies ar Jums, lai noskaidrotu visas nepieciešamās papildu detaļas, un spētu sagatavot labāko piedāvājumu ņemot vērā Jūsu objekta specifiku, prasības un vajadzības, tāpat savu ziņu variet nosūtīt uz mūsu e-pastu .