Gaiss - ūdens siltumsūkņi


Jūsu ceļš uz energoefektīvu siltumu!

Sazināties ar mums

Vai vēlaties samazināt siltuma rēķinus un rūpēties par videi draudzīgu enerģijas avotu?

Gaiss ūdens siltumsūkņi ir risinājums, kas savieno abas šīs vērtīgās priekšrocības. Šī tehnoloģija ļauj jums izmantot dabīgos resursus – gaisu un ūdeni, lai sildītu savu māju ziemā, vai dzesētu vasarā.

Mūsu siltumsūkņi ir droši, uzticami un ilgtermiņa ieguldījums jūsu mājas energoefektivitātē. Turklāt, tie ir vienkārši uzstādāmi un prasa minimālu uzturēšanu. Tas ir solis pretī videi draudzīgai nākotnei un ietaupījumiem jūsu kabatā. Ieguldiet gaiss ūdens siltumsūknī un baudiet siltumu un ietaupījumus vienlaicīgi!”

Gaiss ūdens siltumsūkņi efektīvi nodrošina enerģiju jūsu apkurei un karstajam ūdenim. Tas ne tikai samazina jūsu siltuma rēķinus, bet arī palīdz samazināt oglekļa emisijas.

Siltumsūkņu gaiss - ūdens apkures sistēmas no vadošajiem Pasaules siltumsūkņu ražotājiem

Gaisa-ūdens siltumsūkņi ir zināmi ar to izturību un ilgu kalpošanas laiku, nodrošinot mājsaimniecībai ilgstošu ieguvumu no šādas sistēmas iegādes. Tādējādi gaisa-ūdens siltumsūkņi ir ekonomiski izdevīga un videi draudzīga izvēle mājas apkures un karstā ūdens sagatavošanai, sniedzot ilgtspējīgu un efektīvu risinājumu.

Gaisa-ūdens siltumsūkņi ir enerģijas efektīva un videi draudzīga siltuma ieguves un pārneses sistēma

Energoefektīvi

Gaisa-ūdens siltumsūkņi izmanto apkārtējā gaisa siltumu, lai pārveidotu to par siltuma avotu mājas apkurei un karstā ūdens sagatavošanai. Šis process ir ļoti efektīvs un var nodrošināt līdz pat piecreiz lielāku siltuma enerģijas ieguvi nekā patērētā elektrība.

Zemākās izmaksas

Salīdzinot ar tradicionālajām apkures sistēmām, gaisa-ūdens siltumsūkņi var ietaupīt līdz pat 50% enerģijas izmaksu. Tos var papildināt ar saules paneļiem vai citām alternatīvām enerģijas avotu sistēmām, kas samazina enerģijas rēķinus.

Siltuma nesēju pārnešana

Ūdens, ko siltumsūkņi izmanto, var tikt izmantots karstā ūdens sagatavošanai vai apsildes sistēmu darbināšanai, padarot tos daudzpusīgi un pielāgojamus dažādām mājas uzturēšanas vajadzībām.

Videi draudzīgi

Gaisa-ūdens siltumsūkņi samazina oglekļa izplūdi, jo tie izmanto dabiskus resursus, lai iegūtu siltumu. Tā ir tīra enerģijas avota iespēja, jo to darbības principi ietver atjaunojamos resursus.

Ziemā un vasarā

Gaisa-ūdens siltumsūkņi darbojas efektīvi gan ziemā, gan vasarā. Tas nozīmē, ka tie var nodrošināt gan apkuri, gan dzesēšanu, nodrošinot komfortu visu gadu.

Temperatūras regulēšana

Gaisa-ūdens siltumsūkņi var nodrošināt vienmērīgu siltuma un karstā ūdens piegādi, saglabājot stabilu iekštelpu komfortu.

  VAI JUMS IR AKTUĀLA SILTUMSŪKŅU UZSTĀDĪŠANA?

  Nosūtiet mums ziņu šeit, un mūsu komanda sazināsies ar Jums, lai noskaidrotu visas nepieciešamās papildu detaļas, un spētu sagatavot labāko piedāvājumu ņemot vērā Jūsu objekta specifiku, prasības un vajadzības.

  Tāpat savu ziņu variet nosūtīt uz mūsu e-pastu  info@ecovent.lv
  Sanītārā/siltā ūdens tvertne:

  Ja pieslēgums esošai apkures sistēmai, pievienojiet esošās sistēmas foto

  Esošās sistēmas foto

  *fails nav izvēlēts (līdz 20 mb)

  Ēkas stāvu plāns

  *fails nav izvēlēts (līdz 20 mb)